VTIPBÁZE.CZ
Vítejte na VtipBázi

VtipBáze je - jak již bystřejším z vás došlo - databáze vtipů. Původně vzniklá z mé soukromé sbírky, kterou jsem se léta dokopával zveřejnit. Nakonec mě k tomu přiměl státní smutek, který mi přijde pitomý sám o sobě a v případě Havlova úmrtí teprve. Jak lépe bojovat proti hysterickému patosu, než vtipem?

Pokud zde svůj oblíbený vtip nenajdete, přidejte ho.

11 21.12.2011 22:16:34
Jeden rabín a dva kněží si jednou v rámci sbližování církví vyrazili na výlet. Byl horký letní den a tak nakonec celí zpocení s radostí uvítali fakt, že dorazili k malému rybníku s docela čistou a hlavně příjemně chladivou vodou.

Široko daleko nikdo nebyl, takže vlezli do vody nahatí. Když vylezli ven, vzpomněli si, že o kousek dál na kraji lesa rostou maliny. Protože se chtěli ještě jednou vykoupat, rozhodli se, že na maliny dojdou nazí.

Co čert nechtěl, zrovna uprostřed louky si všimli, že cestě jde skupinka ženksých z města. Rozběhli se tedy zpátky. Oba kněží si přitom rukama schovávali intimní partie, zatímco rabín si schovával tvář.

Kněží se tomu pak velice podivovali a rabín povídá: "No nevím, pánové, jak je to u vás, ale v mé kongregaci je to tvář, podle které mě může někdo poznat."
12 21.12.2011 22:16:34
Ženská nasedá do autobusu, ale má moc úzkou sukni a nemůže dosáhnout na první schůdek. Tak sáhne za sebe a o kousek povolí zip. Znovu to zkusí, ale zas nedosáhne. Tak ještě dvakrát o kousek stáhne zip a když to zkouší počtvrté, ucítí, jak ji za zadek popadnou dvě silné ruce a strčí ji do autobusu. Naštvaně se otočí a spustí:

"Pane, neznám vás natolik dobře, abyste si mohl dovolit takové věci."

"Madam, a já vás zase neznám dost na to, abyste mi třikrát rozepla poklopec."
13 21.12.2011 22:16:34
Tři žokejové - Angličan, Skot a Ir - spolu trávili nedělní večer v baru. Když se náležitě zpili, začali probírat i intimní témata. Angličan povídá:

"Moje ženská mi zahýbá s nějakým elektrikářem. Tuhle jsem našel pod postelí voltmetr."

Skot nezůstal pozadu:

"Jo, moje žena má taky milence a je to instalatér, tuhle si zapomněl pod postelí hasák."

Ir vypadal pěkně sklesle, ale po chvilce naléhání se také dal do řeči:

"Moje žena je mi taky nevěrná. A dokonce vím, že s koněm! Tuhle jsem přišel domů a našel pod postelí žokeje!"
14 21.12.2011 22:16:34
V Bagdádu se konala schůzka zástupců Ruska a Iráku ohledně dodávek zbraní. Zástupce Iráku prohlásil: "Vaše rakety typu země-vzduch se nám velmi osvědčily. Ale pro další období bychom si raději objednali rakety typu země-letadlo."
10 21.12.2011 22:16:34
Na labakoch z chemie
<< první < předchozí
další > poslední >>